KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13374295
nr 1337 4295
Larz Friberg
(f. 1918), Sverige
Akvarell, Räv. Signerad, daterad 73,25x35 cm
Larz Friberg, född 1918 i Stockholm, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:22:17
12/7 19:44:45
Larz Friberg
Läs mer om Larz Friberg